fbpx

O mnie

O mnie

Od ponad 20-u lat jestem zawodowo związany z optymalizacją procesów produkcyjnych. Na początku mojej kariery zawodowej – budowałem od podstaw Dział Jakości, zdobywając wiedzę teoretyczną i praktyczną, związaną z zarządzaniem jakością, funkcjonowaniem przedsiębiorstwa produkcyjnego, wzajemnym przenikaniem się poszczególnych procesów i identyfikowaniem zależności, „wąskich gardeł” oraz rozwiązywaniem problemów, pojawiających się jak grzyby po deszczu. Wtedy jeszcze nie przypuszczałem, że zostałem zarażony wirusem „lean thinking”.

Wsiąknąłem w zarządzanie jakością, zacząłem wdrażać systemy, konsultować i doradzać firmom w różnych branżach. Zrealizowałem ponad sto projektów, prawie w każdym wykraczając poza ramy narzucone przez normę ISO. Po prostu, niemal w każdym miejscu, zdrowy rozsądek, a przede wszystkim intuicyjne poszukiwania, lepszych, „leanowych” rozwiązań okazywały się lepszym rozwiązaniem, niż „pokutujące” na rynku – „sprawdzone” rozwiązania, na siłe lansowane przez rzeszę „doradców” i „auditorów”. (Używam to specjalnie cudzysłowia – każdy, kto choć raz w życiu zetknął się z „wszechwiedzącym” – doskonale wie, co mam na myśli).

Z moich poszukiwań coraz prostszych i skuteczniejszych rozwiązań wspomagających kwestię zarządzania organizacją i komunikacją wewnętrzną, narodziły się:

  • myISOpocket (obecnie chyba jedyne na rynku, tak spójne narzędzie wspomagające wdrożenie i doskonalenie systemu zarządzania, opartego na wymaganiach normy ISO 9001:2015 oraz pokrewnych),
  • TOUCHSYS Wirtualny Brygadzista – dedykowany mikro i małym przedsiębiorstwom system wspomagający zarządzanie procesami na hali produlcyjnej
  • oraz VISUAL5S – narzędzie do wdrożenia i doskonalenia metody 5S.

Zapraszam Cię do odkrycia myISOpocket – poznaj w pełni możliwości automatyzacji administrowania systemem zarządzania.

Pozdrawiam Cię serdecznie

Daniel Szałwiński

Dodaj komentarz